Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 871212 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 871212 11 3/4 Inch Pan Drain Evaporator Stainless Steel - Reliable Drainage
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 871212 |
| Manufacturer Part # | 871212 |
| Height | 14" |
| Width | 11" |
| Depth | 45" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 871212 Pan Drain Evaporator Gdm 49f 11 3/4 X 4
