Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 871034 6 Inch Light Assembly for Tdbd96 Commercial Shelving
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 871034 |
| Manufacturer Part # | 871034 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 49" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 871034 Light Assembly Tdbd96 Shelf Lt 2 Pi