Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 871019 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 871019 6 Inch Light Assembly Non Idle Interior Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 871019 |
| Manufacturer Part # | 871019 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 55" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 871019 Light Assembly Tbb 3/4 Non Idl Interior
