Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 871017 4 Inch Light Assembly 69 Watt Electric for Refrigeration and Display
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 871017 |
| Manufacturer Part # | 871017 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 64" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 871017 Light Assy Gdm 69 Lt 115v/208 W/801224 &