Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870976 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870976 27 Inch Evaporator Cover Assembly for Gdm 49f
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870976 |
| Manufacturer Part # | 870976 |
| Height | 13" |
| Width | 27" |
| Depth | 51" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870976 Evap Cover Assy Gdm 49f 42 1/2 X 20 3/8
