Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870933 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870933 15 Inch Evaporator Drain Housing for Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870933 |
| Manufacturer Part # | 870933 |
| Height | 2.25" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 36" |
| Weight | 3.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870933 Evap Drain Hsng Assy Tssu 48 V Shaped 3
