Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870932 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870932 19 Inch Evap Drain Housing Assembly for TSSU Units
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870932 |
| Manufacturer Part # | 870932 |
| Height | 15.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870932 Evap Drain Hsng Assy Tssu 27 18 13/16 Tp
