Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870921 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870921 14 Inch Cut Out Top Left Evap Cover Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870921 |
| Manufacturer Part # | 870921 |
| Height | 9" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 54" |
| Weight | 8.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870921 Evap Cover Assy Tbb 2 3 4 Cut Out Top Le
