Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870842 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870842 2.9 Inch Hinge Kit Door Bottom RH TSSU TWT TUC with OEM Design
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870842 |
| Manufacturer Part # | 870842 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870842 Hinge Kit Door Bottom Rh Tssu/twt/tuc
