Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870824 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870824 2.2 Inch OEM Hinge Kit for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870824 |
| Manufacturer Part # | 870824 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870824 Hinge Kit Door Bottom Gdm 08/10 12/15