Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen aftermarket portable salad bar parts and accessories.
- Engineered to match existing Traulsen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Traulsen 87068 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 87068 1-1/8 Inch Control Knob with Set Screw for Foodservice Equipment
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 87068 |
| Manufacturer Part # | 87068 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 87068 Control Knob, Inside Diameter 1/4" Mountig Hole 6 Mm, Outside Diameter 1-1/8" 29 Mm, Type With Set Screw, Weight 0.015 Lb, Models Used In, Apw Wyott Rcw-11 Rcw-11 Rcw-7 Rcw-7 Rw-1v Rw-1v Rw-2v, Rw-2v W4-b, Savory Pd-4 Rt2ar, Waring Hgb100 Hgb140 Hgb150 Hgb200 Hgb300 Hgb550 32bl35, 32bl75 33bl5 33bl51 33bl52 33bl76 34bl92 36bl24 36bl29, 91-186
