RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870650 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870650 26 Inch Right Hand Door Assembly Black Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870650 |
| Manufacturer Part # | 870650 |
| Height | 2.5" |
| Width | 26.75" |
| Depth | 54.38" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870650 Door Assembly Gdm 23/49 Right Hand Black