FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870638 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870638 26 5/8 Inch Door Assembly Stainless Steel for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870638 |
| Manufacturer Part # | 870638 |
| Height | 5" |
| Width | 26" |
| Depth | 54" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870638 Door Assembly Gdm 23/49 Rh Ss 26 5/8w X