Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 8706103 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 8706103 Adapter 2.85 Inch Stainless Steel NPT to ODF Connector
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 8706103 |
| Manufacturer Part # | 8706103 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 8706103 Adapter 1/2nptx3/8odf
