FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870609 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870609 26 Inch Door Assembly for TRUE GDM 41C SL Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870609 |
| Manufacturer Part # | 870609 |
| Height | 6" |
| Width | 26.5" |
| Depth | 48" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870609 Door Assembly Gdm 41c/sl 60 Lt 22