Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE steam tables and food wells.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870388 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870388 22-1/4 Inch Lid Assembly with Hardware for Food Storage
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870388 |
| Manufacturer Part # | 870388 |
| Height | 5" |
| Width | 19" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 7.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870388 22-1/4" X 14-1/4" With Hardware
