FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE hot dog equipment.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870384 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870384 17 Inch Lid Kit Tssu 16 Pan Food-Safe OEM Assembly
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870384 |
| Manufacturer Part # | 870384 |
| Height | 9" |
| Width | 17" |
| Depth | 61" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870384 Lid Kit Tssu 16 Pan Nsf7 58w X 13 7/8d X
