Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870381 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870381 Lid Assembly 17 Inch Wide TSSU 12 Pan Durable Seal
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870381 |
| Manufacturer Part # | 870381 |
| Height | 9" |
| Width | 17" |
| Depth | 46" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870381 Lid Assy Tssu 12 Pan 44 1/8w X 13 7/8d X
