FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870374 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870374 58 1/4 Inch Hood Assembly NSF98 Stainless Steel 16 Pan with Efficient Ventilation
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870374 |
| Manufacturer Part # | 870374 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 9.9 lbs |
| Weight | 9.9 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870374 Hood Assy Tssu 16 Pan Nsf98 58 1/4w X 8
