Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870371 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870371 44 3/8 Inch TSSU Hood Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870371 |
| Manufacturer Part # | 870371 |
| Height | 7" |
| Width | 8.63" |
| Depth | 44.5" |
| Weight | 7.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870371 Hood Assy Tssu 12 Pan Nsf98 44 3/8w X 8
