Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870367 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870367 27 1/4 Inch Hood Assembly Stainless Steel Tssu 8 Pan
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870367 |
| Manufacturer Part # | 870367 |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 27" |
| Weight | 5.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870367 Hood Assy Tssu 8 Pan Nsf 7 27 1/4w X 8 3
