FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870355 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870355 19 Inch Lid Assembly for TRUE Refrigeration Units 42 3/8l X 14 1/4w
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870355 |
| Manufacturer Part # | 870355 |
| Height | 5" |
| Width | 19" |
| Depth | 46" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870355 Lid Assy Tpp 44/67/93 42 3/8l X 14 1/4w
