FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870349 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870349 10 Inch Hood Assembly Stainless Steel for TSSU 18 Pan
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870349 |
| Manufacturer Part # | 870349 |
| Height | 6.13" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 27.25" |
| Weight | 15.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870349 Hood Assy Tssu 18 Pan Mega 40 1/2w X 10