Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870338 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870338 27 1/4 Inch Lid Assembly to Fit Tssu 12 Pan Mega
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870338 |
| Manufacturer Part # | 870338 |
| Height | 14" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870338 Lid Assy Tssu 12 Pan Mega 27 1/4w X 19 1
