Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870334 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870334 27 1/4 Inch Lid Assembly for TRUE TSSU Units
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870334 |
| Manufacturer Part # | 870334 |
| Height | 5.25" |
| Width | 13.7" |
| Depth | 27.4" |
| Weight | 4.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870334 Lid Assembly Tssu 27 8 27 1/4w X 13 7/8d X 4
