Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 870302 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 870302 14 Inch Lid Assembly Stainless Steel for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 870302 |
| Manufacturer Part # | 870302 |
| Height | 0.9" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 22" |
| Weight | 5.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 870302 Lid Assembly Td 50 18a Ss 22 1/8w X 12 1
