RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe pizza pans.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 870070 pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 870070 7/8 Inch Washer Flat Steel for Equipment Assembly
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 870070 |
| Manufacturer Part # | 870070 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 870070 Material Steel, Inner Diameter 1/2", 13 Mm, Outer Diameter 7/8", 22 Mm, Thickness 1/16", 2 Mm
