Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Univex units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Univex 8700035 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 8700035 Switch 1.5 Inch On off Toggle Commercial Switch
| Fits with Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 8700035 |
| Manufacturer Part # | 8700035 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 8700035 Switch Action On/off
