RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 8700024 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 8700024 Pulley Drive OEM 1.2 Inch Stainless Steel with Reliable Power - Conveyor
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 8700024 |
| Manufacturer Part # | 8700024 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 8700024 Pulley Drive (mg)(p) See Also 8700025a
