RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex cake and pastry decorating tools.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 8700019 cake and pastry decorating tools
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 8700019 2 7/8 Inch Screw Thumb Fiber Black Knob
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 8700019 |
| Manufacturer Part # | 8700019 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 8700019 Color Black, Material Fiber, Length 2 7/8", 73 Mm, Width 2", 51 Mm, Inner Diameter 33 Mm, Outer Diameter 9/62", Thread 42437
