FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other bone white china dinnerware.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 87.01.099 bone white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 87.01.099 14 Inch Insulated Steam Generator Electric Stainless Steel Service
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 87.01.099 |
| Manufacturer Part # | 87.01.099 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 48" |
| Weight | 31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 87.01.099 Steam Generator Insolated Service