RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 87.00.540 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational 87.00.540 Width 4.6 Inch Stainless Steel Door Bolt Cpl with Locking Mechanism
| Manufacturer | Rational |
|---|---|
| Model Number | 87.00.540 |
| Manufacturer Part # | 87.00.540 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational 87.00.540 Door Bolt Cpl.
