Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 86940-001 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 86940-001 3.8 Inch Lh Baso Pilot Assembly with Corrosion Resistance
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 86940-001 |
| Manufacturer Part # | 86940-001 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 86940-001 Pilot Assy Lh Nat Baso
