RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 86887 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 86887 5/16 Inch Slotted Fill Head Steel Screw 1 Inch Long
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 86887 |
| Manufacturer Part # | 86887 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 86887 Screw 5/16 18x1 Slt Fil Hd Ms
