Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 868807 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 868807 3.15 Inch Gasket Wiper for TRUE Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 868807 |
| Manufacturer Part # | 868807 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 27.85" |
| Weight | 1.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 868807 Holder Gasket Wiper Tr 37ri H 37rt H/77
