Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 868301-038 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 868301-038 18 Inch Wire Shelf with White Powder Coat Finish
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 868301-038 |
| Manufacturer Part # | 868301-038 |
| Height | 4" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 21.7" |
| Weight | 5.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 868301-038 Shelf T 36 Gc Top Wht Wire
