Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 868290-040 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 868290-040 23 Inch Wide Wire Shelf Gray Corrosion Resistant
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 868290-040 |
| Manufacturer Part # | 868290-040 |
| Height | 1" |
| Width | 23" |
| Depth | 25" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 868290-040 Shelf Gdm 72 Gray Wire
