Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket shelving and rack parts.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 868290-038 shelving and rack parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 868290-038 22-1/2 Inch White Epoxy Coated Shelf with Product Stop Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 868290-038 |
| Manufacturer Part # | 868290-038 |
| Height | 1" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 7.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 868290-038 Shelf Kit, 22-1/2" X 24-1/4" White Epoxy Coated, With Product Stop. No Shelf Clips. Shelf Clip #23202, True T-72/g
