Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 868264-038 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 868264-038 17 Inch Shelf PVC Coated Wire with Corrosion Resistance White
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 868264-038 |
| Manufacturer Part # | 868264-038 |
| Height | 1" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 868264-038 Shelf Pvc Coated Wire White
