Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 868234 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 868234 16 Inch Evaporator Cover White for Tssu 27 12mc
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 868234 |
| Manufacturer Part # | 868234 |
| Height | 5" |
| Width | 16" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 868234 Evaporator Cover Tssu 27 12mc White