Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 867864-040 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 867864-040 16 Inch Shelf Gray with Clips
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 867864-040 |
| Manufacturer Part # | 867864-040 |
| Height | 0.5" |
| Width | 16" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 867864-040 Shelf Tssu 27 Gray W/clips
