Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 867859-093 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 867859-093 23 Inch Black Wire Shelf with Modular Design
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 867859-093 |
| Manufacturer Part # | 867859-093 |
| Height | 4" |
| Width | 23" |
| Depth | 23" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 867859-093 Shelf Gdm 43f Blk Wire
