Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 867665-093 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 867665-093 19 Inch FDA Black Shelf Tbb for Foodservice Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 867665-093 |
| Manufacturer Part # | 867665-093 |
| Height | 16.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 24" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 867665-093 Shelf Tbb 24 60 Fda Blk