FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 867347-027 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 867347-027 30 Inch Rail Assembly to GDM and TSD Models Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 867347-027 |
| Manufacturer Part # | 867347-027 |
| Height | 6" |
| Width | 30" |
| Depth | 58" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 867347-027 Rail Assy T 49f Ts 49f Gdm 47/49 Tsd 47
