Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 867219-038 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 867219-038 18 Inch White OEM Shelf Tpp 60 Lt with Corrosion Resistance
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 867219-038 |
| Manufacturer Part # | 867219-038 |
| Height | 0.2" |
| Width | 18.4" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 867219-038 Shelf Tpp 60 Lt White
