Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 866437-038 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 866437-038 21 Inch Wide White Gastronorm Shelf with Impact Resistant Polymer
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 866437-038 |
| Manufacturer Part # | 866437-038 |
| Height | 1" |
| Width | 21" |
| Depth | 23" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 866437-038 Shelf Gastronorm T 23/49 Wht
