Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 865786 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 865786 3.85 Inch Holder Gasket Wiper for TRUE 37ri 37rt 77ri
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 865786 |
| Manufacturer Part # | 865786 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 31.65" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 865786 Holder Gasket Wiper Tr 37ri /37rt/77ri
