RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE merchandising refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 865596 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 865596 1 Inch Width Bar Pan Support for Equipment Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 865596 |
| Manufacturer Part # | 865596 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 865596 Bar Pan Support(25 1/8"x1" S/s