Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 865450 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 865450 2 Inch Cover Suction Line Gdm/t White Polymer Seal
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 865450 |
| Manufacturer Part # | 865450 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 59" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 865450 Cover Suction Line Gdm/t All White
