Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE merchandising refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 865231 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 865231 4 Inch White Door Weight Cover for Commercial Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 865231 |
| Manufacturer Part # | 865231 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 64" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 865231 Door Wgt Cover Rt Tsd 33/47 Wh